Właściwa przemiana materii – kontynuacja

Jeżeli udało ci się nabrać właściwych nawyków żywieniowych, to zdasz sobie wkrótce sprawę, że rozsądne jedzenie przysparza dużo więcej przyjemności niż zatruwanie się żywnością. Dużo lepiej czuje się człowiek wstający od stołu z uczuciem niedosytu i jasnym umysłem niż człowiek ociężały i zmęczony jedzeniem. Właściwe odżywianie się daje również szansę na chodzenie spać odprężonym, na lepszy sen, na wstanie rano wypoczętym i bez przykrego smaku w ustach.

Uda ci się więc osiągnąć normalną wagę w naturalny sposób, a wówczas utrzymanie jej nie będzie wymagało wysiłku. Będziesz zaopatrywać swój organizm w to, czego będzie potrzebował, a on będzie to przyswajał i eliminował zgodnie z naturalnym rytmem.

Stosowanie zdrowej diety spowoduje, że będzie ci łatwo zachować zdrowie, bądź szybko zwalczać choroby. Utrzymanie ciała w dobrej kondycji na pewno zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu poważnych schorzeń. Będziesz się wolniej starzeć i długo uda ci się zachować sprawność fizyczną i umysłową.

Optymizm stanie się twoją cechą, tak jak i wiara we własne siły. Ufać będziesz również Naturze. Będziesz w stanie pokonać przeciwności losu i wykorzystać wszelkie możliwości, które ci przyniesie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>