Owoce doświadczenia

Powtarzam nie żałuję tego szalonego okresu w moim życiu, ponieważ był w całości pozytywnym doświadczeniem. Chociaż uległem niebezpiecznej grze, zawsze sam dokonywałem wyboru i żyłem dokładnie tak, jak chciałem, co nie zdarza się często. Miałem wystarczająco dużo szczęścia, by spełnić me marzenie w wieku, gdy zwykle wiąże się koniec z końcem i dopiero planuje przyszłość. Jestem prawdziwym aktorem. Odgrywałem milionera, króla, paszę, Gargantuę, olbrzyma, poskromiciela, Sinobrodego, Henryka VIII, maharadżę, jaśnie pana, gwiazdę, primadonnę, papieża oraz boga – każdego, kto mógł być wielki i bogaty, mieć władzę i dawać poczucie bezpieczeństwa. Nauczyłem się, że jeżeli pieniądze i władza przydają się do czegoś na tym świecie, to jedynie do tego, by kupić sobie wolność.

Nawet jeśli chodzi o moje ekscesy, nigdy nie zatraciłem całkowicie świadomości, dokąd zmierzam. Wykorzystywałem sukcesy, by zapewnić sobie bezpieczeństwo, tak materialne jak i osobiste. Urodziłem się pod szczęśliwą gwiazdą. Zawdzięczam temu nie tylko wyjątkowy głos, ale i organizm, silny na tyle, by znieść wszystko, na co go narażałem. Inni przypłaciliby to życiem, albo przynajmniej dużym uszczerbkiem zdrowia, podczas gdy na mnie nie miało to prawie wpływu. Lekarze są zaskoczeni tym, jak mój organizm zniósł nagłą zmianę wagi, od ogromnej do prawne normalnej. Ani moje serce, ani mój żołądek nie uległy uszkodzeniu, nie mam podwyższonego poziomu cholesterolu ani mocznika. Nie cierpię również na żadne zaburzenia czynnościowe. Nie odczuwam przemęczenia. Moja waga ustabilizowała się, chociaż nadal dobre posiłki stanowią dla mnie pokusę. Nauczyłem się wiele o sobie, jak i o świecie. Wiem, że jeśli zechcę schudnąć, przyjdzie mi to z łatw’ością. Znam metodę i wiem, jak wykorzystać siłę woli. Wszystko, czego mi trzeba, to motywacji.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>