Nadwaga może postawić człowieka w obliczu śmierci

Dominique była jednak nieugięta i odwołała wszystko na dwa tygodnie przed planowaną datą. Wyjaśniła mi, że jeśli mamy się rozstać, to nie może zaakceptować takiego przyjęcia. Minęło kilka miesięcy, a my nie podejmowaliśmy żadnej decyzji. I wtedy spotkaliśmy wróżkę, która objawiła nam kilka zaskakujących przepowiedni. Według niej miałem całkowicie zmienić swój styl życia, schudnąć, rozstać się z żoną, wrócić do Europy i rozpocząć nową karierę jako aktor. Wspomniała też o możliwości rychłej śmierci. Dominique również udała się do astrologa, a ten przepowiedział jej, że umrę, jeśli nie schudnę w ciągu następnych sześciu miesięcy. Chociaż tak naprawdę nie wierzyłem w przepowiednie – wyzwoliły one we mnie pewien niepokój.

W Kalifornii nie można nawet kiwnąć palcem, nie zasięgając przedtem rady jakiegoś maga. Robert Stigwood, ówczesny kierownik artystyczny grupy Bee Gees, przedstawił mnie tej kobiecie. Wszystko, co przepowiedziała, później się spełniło, z wyjątkiem mojej śmierci i kariery filmowej. Zawsze chciałem zostać aktorem, ale nigdy nie miałem po temu możliwości. To prawda, że moja figura dyskwalifikowała mnie jako potencjalnego odtwórcę wielu ról. Teraz, gdy już prawie odzyskałem normalny wygląd, mam nadzieję, że otworzą się przede mną nowe możliwości.

W Brazylii spotkałem następnego jasnowidza. Była to również kobieta. Miała około pięćdziesięciu lat i wyglądała jak wiedźma. Miała rozczochrane włosy, zielonoróżowy makijaż i ubrana była w jakieś stare łachmany. Położyła rękę Dominique na szklance z wodą, powiedziała, że jej syn Aleksander jest chory (co było prawdą), zaczęła opisywać jej charakter i problemy, a następnie powiedziała, że jej mąż ma wkrótce umrzeć. Byliśmy przerażeni.

VERONIQUE: w astrologii jak i jasnowidztwie śmierć nie zawsze oznacza śmierć fizyczną. Może oznaczać śmierć osobowości, w twoim przypadku paszy dla twojej żony zaś koniec twojej roli męża i wasze rozstanie się.

DEMIS: Te okoliczności, rady, znaki i pogróżki sprawiły, że w końcu zacząłem zdawać sobie sprawę, że z moimi 148 kg żywej wagi naprawdę stałem w obliczu śmierci. Tak jak w bajce La Fontaine’a, gdzie żaba była prawie tak duża jak wół i omal nie pękła. Zdecydowałem się więc schudnąć.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>