Gra mięśni

DEMIS: Nie tyle, ile powinienem. Moja „ciąża” trwała dziesięć lat, więc nagła utrata wagi jest dla skóry i mięśni prawdziwie ciężką próbą. Wiem, że ćwiczenia stanowią tylko jeden ze sposobów wpływania na ciało, gdy skóra i mięśnie narażone są na częściową utratę elastyczności. Ale (za co Bogu dzięki) znów okazałem się fenomenem. Nawet gdy byłem ogromny, zawsze byłem silny w sobie nigdy zwisające fałdy tłuszczu nie krępowały moich ruchów. Teraz, gdy w tak krótkim czasie pozbyłem się wagi porównywalnej z twoją obecną, moje ciało bynajmniej nie straciło na jędrności. Mimo wszystko, nie zaszkodziłoby mi trochę poćwiczyć mięśnie brzucha, bo muszę przyznać, że w tym miejscu mógłbym mieć trochę mniej sflaczałe ciało. Od czasu do czasu chodziłem na spacery do parku, ale to nie wystarczy. Powinienem zapisać się na gimnastykę na sali, ale jak do tej pory zabrakło mi odwagi.

VERONIQUE: I na to przyjdzie czas. Jestem przekonana, że nadejdzie taki moment podobnie było, zanim podjąłeś decyzję o odchudzaniu. Tym razem z kolei zdecydujesz, że twoje ciało musi się wytężyć i zmęczyć. Znów zaczniesz odczuwać przyjemność, pracując nad osiągnięciem tego celu, i znów pojawi się satysfakcja z zachodzących z dnia na dzień zmian.

Jak myślisz, co sprawi ci teraz największą trudność? DEMIS: Bardzo trudno jest odżywiać się zdrowo w Stanach. We wszystkim jest mnóstwo dodatków chemicznych. Żywność jest nie tylko skażona i jako taka nieapetyczna, ale też powoduje najczęściej tycie. Zauważyłem, że w Europie, mimo tego, że jadłem więcej, chudłem szybciej. W czasie najbardziej ostrej diety nie miałem problemów, o których warto by było wspominać. Tak jak ci już mówiłem, okres diety był bardzo szczęśliwym okresem w moim życiu, każdy kolejny dzień przeżywałem jako nowe zwycięstwo. Teraz, kiedy jem już normalnie, zdarza mi się czasem zjeść za dużo.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>